„Glimpse” to emocjonująca, wizualna uczta osadzona w wyobraźni załamanego serca pandy o imieniu Herbie, który niedawno zerwał ze swoją dziewczyną Rice. Herbie jest ilustratorem i poprzez jego sztukę zagłębiamy się w wspomnienia jego związku od rozdzierającego serce końca do pięknego początku. Wymarzona podróż przez jego umysł, serce i ilustracje. „Glimpse” łączy fascynującą fabułę, światowej klasy animację i efekty wizualne oraz najnowocześniejszą technologię za pośrednictwem silnika Unreal Engine, aby stworzyć wyjątkowe, wciągające i emocjonalne wrażenia.
Herbie jest wyrażany przez Tarona Egertona. W 2019 roku Egerton zagrał Eltona Johna w „Rocketmanie”, opisując drogę muzyka od studiującego w Londynie pianisty do światowej supergwiazdy. Występ Tarona przyniósł mu uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków, a także nagrodę Złotego Globu i nominację do nagrody BAFTA.
Głosu Rice użycza Lucy Boynton, wschodzący talent, którego uprzejma równowaga i enigmatyczne występy pozostawiają niezatarty ślad w branży rozrywkowej. Ostatnio zagrała w przebojowym serialu Netflix, „The Politician” i została uznana za jedną z 10 Breakout Stars IMDB. Lucy Boynton dokonała przełomu jako główna bohaterka nominowanego do Złotego Globu Johna Carneya, musicalu Sing Street.