REGENESIS Arcade Deluxe firmy Hyperbook Studio zdobył jedną z głównych nagród podczas Viveport Developer Awards w San Francisco.

Na wydarzenie HTC VDA2 wpłynęło ponad 250 zgłoszeń, w tym REGENESIS Arcade Deluxe od Hyperbook Studio, polskiego producenta gier i aplikacji VR. Do etapu finałowego przeszło tylko 10 projektów, po 2 w każdej kategorii. REGENESIS Arcade Deluxe firmy Hyperbook zajął pierwsze miejsce w kategorii Arcade, zdobywając nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 dolarów oraz ekskluzywny, priorytetowy dostęp do najnowszego sprzętu HTC VR. Jury VDA pochwaliło ogólną jakość gry, a także kreatywne sposoby wykorzystania pełnych możliwości VR przez HTC Vive.

WYELIMINUJ MASZYNY. URATUJ ZIEMIĘ.
Wskocz w sam środek akcji w Regenesis Arcade, strzelance VR osadzonej w dystopijnej przyszłości rządzonej przez maszyny. Wybieraj spośród różnych broni, po jednej dla każdej ręki, i twórz potężne synergie za pomocą atutów, aby podjąć walkę z maszynami.

BROŃ I ULEPSZENIA: NARZĘDZIA ZNISZCZENIA
Wybieraj spośród różnych rodzajów broni, po jednym dla każdej ręki, i twórz potężne synergie z wykorzystaniem atutów, aby podjąć walkę z maszynami.
Zbierz wszystkie bronie z każdej z trzech kategorii, które można ulepszyć, aby uzyskać maksymalną siłę ognia.

POZNAJ SWOJEGO WROGA
Walka z maszynami nie będzie łatwa. Maszyny mogą zaatakować z powietrza i ziemi! Każdy wróg wymaga innego podejścia taktycznego! Nie lekceważ swojego przeciwnika, niezależnie od tego jak mały by nie był!

TEATR WOJNY
W Regenesis Arcade będziesz walczyć na wielu różnych mapach, w tym w mieście, w górach i na apokaliptycznych pustkowiach! Odkryj każdą mapę i zdobądź przewagę taktyczną!